Rozpocznij pracę z systemem Vicarius e-Kancelaria! Zobacz, jak krok po kroku wdrażamy program w życie kancelarii!

Przygoda z naszym systemem ma swój początek w momencie zapisania się do wersji testowej programu. Na stronie internetowej (https://vicarius.adic.pl/#demo) wpisujemy nazwę kancelarii, adres e-mail oraz przechodzimy weryfikację.

Po uzupełnieniu powyższych danych, na pocztę elektroniczną, automatycznie zostanie przesłana wiadomość z linkiem, pod którym kryje się wersja demonstracyjna Vicariusa. Możemy zalogować się do systemu z dwóch różnych poziomów- właściciela kancelarii oraz pracownika.

Po zalogowaniu się za pośrednictwem którychś z dwóch linków, zostaniemy przeniesieni do wersji testowej Vicariusa. Opcja pracownika różni się nieznacznie od tej właściciela- pracownik ma, co do zasady, mniej uprawnień do zarządzania systemem.

Zawarte w demie dane są fikcyjne. Możemy jednak je edytować, usuwać czy dodawać nowe- tak jak robi się to w pełnej wersji programu. Dzięki dostępowi do demo możliwe jest zapoznanie się z programem na własną rękę, w dowolnym czasie. Możemy skorzystać z narzędzi, które mają na celu ułatwić zarządzanie kancelarią oraz usprawnić pracę (np. zakładanie nowych spraw, dodawanie danych klienta do bazy podmiotów czy wystawianie faktury).

Dysponujemy również możliwością wyposażenia kancelarii w zindywidualizowaną wersję demo, tj. taką, do której w sposób w pełni bezpieczny można wprowadzać dane swoich klientów. Po odbyciu okresu próbnego, przechodząc na pełną wersję Vicariusa, możliwe jest pozostawienie wprowadzonych danych w systemie lub ich usunięcie.

W celu poznania Vicariusa w pełnej krasie proponujemy umówienie się na spotkanie prezentacyjne online (odpowiadając na newslettera widocznego powyżej). Jest ono bezpłatne i trwa nie dłużej niż 20 minut. W tym czasie staramy się kompleksowo opowiedzieć o możliwościach systemu oraz rozwiać wątpliwości, które mogły narodzić się podczas testowania Vicariusa. Oprócz prezentacji dysponujemy również filmami instruktażowymi w serwisie YouTube, które mogą ułatwić poznawanie funkcjonalności programu (link do playlisty: https://www.youtube.com/playlist?list=PLUu2a3jbVCEml1FEQ1jJHEk4JPx3gfKqU).

Wdrażanie pełnej wersji Vicariusa do swojej kancelarii

W swojej ofercie posiadamy 3 plany taryfowe Vicariusa. Różnią się one dostępnością do pewnych narzędzi, w które wyposażony jest system. Poniżej pokazane są opcje, które zawiera konkretna taryfa. Odsyłamy również do strony internetowej, pozwalającej po krótce zapoznać się z każdym narzędziem (wystarczy najechać myszką na nazwę narzędzia, znajdującą się w pierwszej kolumnie).

Link do strony: https://vicarius.adic.pl/plany-taryfowe/

Którą taryfę wybrać?

Wybór taryfy jest kwestią niezwykle indywidualną. Rozumiemy, że różne kancelarie wymagają innych narzędzi, dostosowanych do specyfiki prowadzonej działalności. Aby jak najpełniej przygotować klientów do wyboru taryfy, proponujemy odbycie szkolenia w celu dobrania właściwej oferty. Podczas spotkania online badamy potrzeby kancelarii, jej strukturę organizacyjną oraz rodzaj spraw jakie prowadzi. Po uzyskaniu wszystkich informacji parametryzujemy wspólnie z klientem system według jego potrzeb. Wybraną taryfę w każdym momencie można zmienić, w czym również pomagamy. Doradzamy kiedy najlepiej wprowadzić zmianę i które z nowych narzędzi mogą, w jeszcze większym stopniu, usprawnić prowadzenie kancelarii.

Masz jakieś obawy? W razie wszelkich wątpliwości… jesteśmy w ciągłym kontakcie!

Po zawarciu umowy oferujemy nasze kompleksowe wsparcie w zarządzaniu systemem. Pozostajemy do Waszej dyspozycji przez cały czas. Pomożemy Wam przebrnąć proces adaptacji do programu. Wskażemy najlepsze rozwiązania dla Waszych kancelarii i doradzimy, w jaki sposób wdrażać dane do systemu- czy opłacalne będzie udostępnianie wszelkich, nawet tych historycznych, danych kancelarii, czy lepszym wyjściem będzie uzupełnianie bazy klientów od momentu zakupu Vicariusa. Stawiamy na podejście indywidualne, także serdecznie zachęcamy do kontaktu! Wybierz nasz program do zarządzania kancelarią prawną!

Zawsze staramy się w sposób zrozumiały odpowiedzieć na zadane pytania. Niezwykle cenimy również wszelkie wskazówki ze strony naszych klientów. To dzięki Wam możemy udoskonalać Vicariusa tak, ażeby jak najbardziej ułatwiać zarządzanie kancelarią!

Napisał: Szymon Rybicki