APLIKACJA UMÓW SPOTKANIE


To kompletne rozwiązanie dla kancelarii chcących być w stałym kontakcie ze swoimi klientami bez dodatkowego obciążania pracowników umawianiem spotkań.


JAK TO DZIAŁA?


#1

W elektronicznym kalendarzu określasz godziny w tygodniu  w których chcesz się spotkać.


#2

Godziny dostępności wszystkich pracowników firmy będą widoczne dla klientów, który umieścimy na stronie internetowej Twojej kancelarii.


#3

Każdy klient chcący umówić się z Tobą na spotkanie może to zrobić po prostu rezerwując wybrany termin w kalendarzu.


#4

WSZYSTKIE TERMINY W TELEFONIE


Wybrany termin zostanie zarezerwowany i oznaczony jako zajęty w Twoim kalendarzu widniejącym na stronie internetowej, a Ty otrzymasz powiadomienie o rezerwacji terminu. Twój smartfon przypomni Tobie o zbliżającym się terminie spotkania.


Bez odrywania się od pracy, dodatkowych telefonów, szukania ad hoc wolnych terminów w kalendarzu.


Każdy klient chcący umówić się z Tobą na spotkanie może zrobić to samemu po prostu rezerwując wybrany termin w kalendarzu.


PLAN

Number

minutes

Price

Price

Price

Price

Price

Price

Price

Price

Price

Price

Price

Price

Price

Price

Price for 1 minute

Aplikacja Umów Spotkanie 

100 zł
netto/miesiąc


Panel Zarządzania 

Kalendarz Rezerwacji

Szybkie płatności online

Fakturowanie

integracja Android

integracja IOS

Terminarz czynności

integracja Outlook/ Thunderbird

Przypomnienia mailowe

Anulowanie spotkania

Miejsce na serwerze

Szyfrowanie danych

Backup danych 24/7

Dostęp online


JAKIE KORZYŚCI?


Dzięki tej niepozornej aplikacji, załatwiasz wiele spraw organizacyjnych jednocześnie:


Praca merytoryczna przerywana telefonami?

Dlaczego nie umieścić linku do swojego kalendarza z wolnymi terminami w automatycznym sms-ie zajętości w trakcie gdy naprawdę potrzebujesz w skupieniu popracować?

Wyjeżdżasz na urlop, a klienci dzwonią bądź wysyłają maile chcąc umówić termin spotkania?

Wystarczy, że w autoresponderze umieścisz link do kalendarza kancelarii z wolnymi terminami spotkania.

Określając godziny swojej dostępności dla klientów, poprawiasz samoorganizację i higienę pracy- nie odrywasz się w trakcie pracy merytorycznej do innych mniej ważnych w tym czasie zadań.

Klient otrzymując autoresponder z kalendarzem w którym może zarezerwować termin spotkania, czy rozmowy telefonicznej czuje się dobrze obsłużony.

Klienci wiedząc, iż posiadasz kalendarz z wyznaczonymi godzinami kontaktu, chętnie skorzystają z takiego udogodnienia rezerwacji terminu spotkania.

Aplikacja może zostać zintegrowana z programem Outlook oraz Thunderbird. Dla użytkowników pracujących w tych aplikacjach dodatkowa korzyść w postaci wyświetlania się wszystkich terminów dodanych w aplikacji Umów Spotkanie w kalendarzach Outlook i Thunderbird.

Aplikacja może działać samodzielnie bądź jako element systemu Vicarius e-Kancelaria.


UŻYTKOWNICY SYSTEMU VICARIUS E-KANCELARIA MOGĄ JESZCZE WIĘCEJ:


Wszystkie terminy dodane do kalendarza przez klienta możesz podpiąć pod wybraną sprawę w systemie.

Wszystkie terminy rezerwowane przez klientów trafiają do systemu, gdzie łatwo przydzielisz innego pracownika jeśli coś w tym terminie Ci wypadnie. Po spotkaniu zarejestrujesz czas pracy oraz zrobisz w Vicariusie notatki z tego spotkania.

Dla małych kancelarii nie dysponujących sekretariatem, rozwiązanie to może zastąpić umawianie spotkań przez dedykowanego pracownika sekretariatu.

Czy potrzebuję takiej aplikacji?

Jeżeli prowadzisz kancelarię prawną, która się rozwija- odpowiedź brzmi TAK. I to w każdej fazie rozwoju. Począwszy od jednoosobowej kancelarii, a skończywszy na dużej organizacji z wielopoziomową strukturą. Aplikacja usprawnia umawianie spotkań w dużym zespole, porządkuje organizację i przepływ informacji na temat umówionych spotkań w zespole. Każdy użytkownik ma wgląd w swój osobisty kalendarz.

Kiedy jest najlepszy czas na wdrożenie systemu?

Najlepszą porą na wdrożenie systemu jest ten czas, gdy aplikacja jest najbardziej potrzebna, czyli przed okresem urlopowym w kancelarii. Wtedy też można przygotować z odpowiednim wyprzedzeniem kalendarz wszystkich pracowników pod kontem umawiania spotkań z klientami. Umieszczenie linku do kalendarza z wolnymi terminami w autoresponderze pomaga w łatwiejszym planowaniu i oczywiście nie odrywa od wypoczynku.

Jak długo trwa wdrożenie aplikacji?

Wdrożenie trwa nie dłużej niż dwie godziny. Udostępniamy aplikację online i pomagamy w synchronizacji systemu z kalendarzami pracowników oraz innymi urządzeniami mobilnymi.

Jakich technicznych umiejętności potrzebuję?

Zapewniamy pełne wsparcie technologiczne, począwszy od uruchomienia systemu przez jego integrację z systemami zewnętrznymi (IOS, Android, Outlook, Thunderbird), a skończywszy na wykonywaniu kopii zapasowej bazy danych, tak na wszelki wypadek.

Jak wygląda podpisanie umowy?

Jeżeli już zdecydowałeś o zmianie organizacyjnej w swojej kancelarii, prześlemy stosowną umowę licencyjną. Po przesłaniu zwrotnie mailem skanu podpisanej umowy, uruchomimy aplikację dla Twojej kancelarii oraz zintegrujemy aplikację z systemami zewnętrznymi (IOS, Android, Outlook, Thunderbird),

Na jak długo podpisuję umowę?

Umowa trwa dwanaście miesięcy. Po tym czasie to Ty decydujesz, czy ją kontynuujesz, czy rezygnujesz. Jeżeli z jakichś przyczyn musisz zrezygnować, bądź zawiesić licencję, wystarczy wysłać do nas maila na biuro@adic.pl miesiąc przed końcem okresu abonamentu.

Jeżeli nadal nie wiesz, czy potrzebujesz systemu, odpowiedz sobie na pytania:

  Czy programy, których używam do codziennej pracy agregują dane?
  Jak wygląda mój dzień pracy (rozprawy, telefony, maile, pisma, obieg dokumentów, zestawienia dla klienta) – które z tych procesów automatyzuję, a które zabierają mi zbyt wiele czasu?
  Czy wciąż chcę, aby wszystko było na mojej głowie?
  Czy stać mnie na to, aby umknął mi jakiś termin?
  Ile zadań deleguję swoim pracownikom, a ile muszę wykonać samodzielnie, bo nie wiem jak mocno obłożeni pracą są moi pracownicy?
  Czy na pewno o niczym nie zapomniałem?
  Co się dzieje, gdy jeden z pracowników idzie na zwolnienie lekarskie, czy nad wszystkim panuję?
  Ile czasu kosztuje mnie odrywanie się od pracy merytorycznej odbieraniem telefonów, umawianiem spotkań oraz brak elektronicznego kalendarza w mojej kancelarii?

  Dowiedz się więcej, jak wdrożyć system.

  Wypełnij formularz: