Integracja kalendarza Vicarius e-Kancelaria z Iphone oraz Android.

 

 
Po integracji programu z kalendarzem w telefonie, smartfon przypomni Tobie o czynności do wykonania, ale odpowiednio wcześnie powiadomi również o ważnym wydarzeniu, uwzględniając czas potrzebny na dotarcie do sądu, czy miejsca spotkania z klientem.
 

W Vicariusie należy dokonać wyboru, jakie informacje chcesz, aby pojawiły się w telefonie: Rozprawy, spotkania z klientem lub czynności do wykonania w sprawach.

INTEGRACJA ANDROID:


Każdy użytkownik może udostępnić dowolne informacje z systemu wprost na swój smartfon. To ty decydujesz jakie informacje chcesz, aby wyświetliły się w Twoim telefonie. Mogą być to terminy zbliżających się rozpraw, umówione spotkania z klientem, a także wszystkie czynności do wykonania w prowadzonych sprawach, a także sprawach innych użytkowników systemu. Wystarczy pobrać  wygenerowany link, który należy umieścić w kalendarzu w swoim telefonie.

 
 

INTEGRACJA IPHONE:

Jeżeli posiadasz Iphone’a, nie musisz instlaować żadnych dodatkowych aplikacji. Wystarczy, że podepniesz nasz kalendarz do swojego telefonu podążając za ścieżką jak poniżej: