Umów spotkanie- aplikacja do planowania porad prawnych

Pracując z prawnikami od lat, doskonale zdajemy sobie sprawę, jak wiele czasu pochłania umówienie się na spotkanie z klientem. Bardzo często telefon, który powinien trwać maksymalnie kilka minut, zamienia się w blisko godzinną rozmowę. Aby zapobiec takim sytuacjom i usprawnić proces umawiania się z klientami, stworzyliśmy aplikację, która pozwala w sposób zautomatyzowany zaplanować spotkanie z interesantem.

Umów spotkanie- intuicyjne i łatwe w użyciu narzędzie

Program Umów spotkanie można podzielić na dwie strefy: obsługi technicznej- zarządzanej przez pracowników kancelarii oraz witryny ogólnodostępnej, którą widzą klienci. W panelu zarządzającym aplikacją dostępny jest kalendarz- osobny dla konkretnego oddziału kancelarii, w którym możemy określić dni naszej dostępności. To od nas zależy jaki wygląd przybierze kalendarz (w zakładce rodzaj możemy ustalić czy wyświetlane będą dni w tygodniu- w każdym tygodniu ten sam rozkład godzinowy spotkań; czy dni z kalendarza- godziny spotkań według daty).

Program daje nam możliwość doprecyzowania charakteru spotkania (czy możliwe jest odbycie konsultacji w siedzibie lub w sposób zdalny). Ponadto, w rubryce ilość dni, mamy możliwość wyboru liczby dat, w których klient będzie mógł umówić się na spotkanie (2 tygodnie albo miesiąc). Na stronie znajduje się również zakładka potwierdzenie po wpłacie on-line– przydatna dla kancelarii, uzależniających odbycie spotkania od wcześniejszej wpłaty.

Bezpośrednio z poziomu panelu moderatora programu możemy przenieść się do kalendarza widocznego dla klienta. W dostępnych narzędziach znajduje się specjalnie dedykowany link, przenoszący nas od razu do widoku dostępnego dla interesanta.

Jak widzimy powyżej, panel do dostosowywania parametrów aplikacji jest niezwykle prosty w użyciu. Narzędzia nie są skomplikowanie, a kształtowanie zmiennych odbywa się przy pomocy kilku kliknięć w przycisk myszy.

Co widzi klient?

Klient początkowo ma dostęp jedynie do kalendarza, w którym może zobaczyć, kiedy dany prawnik jest dostępny oraz do zakładki z wyborem oddziału naszej kancelarii.

Po wybraniu dogodnego terminu przekierowywany jest na stronę z formularzem, pozwalającym doprecyzować szczegóły spotkania.

Dzięki temu, że program jest zintegrowany z pocztą lub telefonem komórkowym, po zarezerwowaniu terminu przez klienta, prześle on prawnikowi odpowiednie powiadomienie. Ponadto smartfon przypomni o zbliżającym się spotkaniu.

Ile kosztuje zainstalowanie aplikacji w mojej kancelarii? Czy mogę ją wcześniej wypróbować?

Abonament miesięczny wynosi 100 zł netto. Przed wykupieniem programu proponujemy Państwu zapoznanie się z nim poprzez zapisanie się do wersji demonstracyjnej Vicariusa- tam w zakładce ustawienia znajduje się aplikacja Umów spotkanie, którą możemy wypróbować, korzystając z dema. (link do zapisania się na wersję demonstracyjną: https://vicarius-e-kancelaria.pl/#demo)

Dowiedz się więcej!

Zachęcamy do przeczytania naszego wcześniejszego artykułu dotyczącego aplikacji  Umów spotkanie dostępnego na stronie (https://vicarius-e-kancelaria.pl/umow-spotkanie/). Dowiecie się z niego jakie korzyści niesie ze sobą program. Przeczytacie również o możliwościach, które daje powiązanie programu z Vicariusem– naszym flagowym produktem do zarządzania kancelarią on-line.

Napisał: Szymon Rybicki