Mała WIELKA Kancelaria 2.0- zobacz jak dobrze i skutecznie promować kancelarię prawną na początku XXI wieku! Zapraszamy na bezpłatny kurs Rafała Chmielewskiego!

Kompendium wiedzy, którą Rafał Chmielewski gromadził przez blisko 15 lat…

Rozmawiał z setkami prawników w całej Polsce i za granicą. Niektóre z tych rozmów nagrał, żeby można było je potem odsłuchać w podcaście. Doradzał wielu kancelariom, będąc świadkiem ich wzrostu i upadku tych, które nie rozumiały istoty zmieniającej się rzeczywistości w prawniczej branży.

Przez ten czas zebrał całe mnóstwo najróżniejszych prawniczych doświadczeń, które pokazują co robić, a czego nie warto wprowadzać, w procesie promocji kancelarii i budowy jej marki. Całą posiadaną wiedzę chce Wam przekazać w swoim poradniku.

Czego możecie spodziewać się w Małej WIELKIEJ Kancelarii 2.0?

Nauczony doświadczeniami poprzednich kursów Rafał postanowił zamiast jednego, dużego poradnika, stworzyć format kilkudziesięciu krótkich lekcji, zawierających poszczególne metody promocji. Cały kurs będziecie otrzymywać co tydzień na swoją pocztę e-mail. Porusza on następujące zagadnienia:

 • jak ograniczać koszty
 • jaka jest naprawdę dobra obsługa klienta
 • co jest ważne na stronie www.
 • o co chodzi z social mediami w kancelarii
 • jak zająć się blogiem, podcastem, czy e-mail marketingiem

Ponadto zrozumiecie:

 • dlaczego nie można zapominać o tradycyjnych metodach promocji
 • dlaczego networking nie działa i co zrobić, aby działał
 • jak zdobywać klientów dzięki spotkaniom mastermind
 • jak napisać skuteczny prawniczy eBook
 • po co komu zdjęcia twarzy
 • co zrobić, aby e-sklep sprzedawał
 • co to jest kaizen i dlaczego warto to znać

Warto również wspomnieć, że to nie koniec. Kurs Mała WIELKA Kancelaria cały czas się rozwija i wzbogacany jest o dodatkowe lekcje!

Lekcje są krótkie, tak byście mogli przyswoić jak najwięcej skoncentrowanej treści

Na każdą lekcję wystarczy dokładnie 10 minut, czyli tyle, ile trwa przerwa w pracy albo chwila przed snem.

Każdą lekcję możecie też przesłuchać, gdyż wszystkie zostały przez Rafała nagrane specjalnie dla Waszej wygody!

Do lekcji dołączona została również dodatkowa lektura książkowa. Czasem jest to skan fragmentu interesującej książki, a czasem po prostu jej tytuł i autor. Jeśli lubicie czytać i w ten sposób poszerzać swoją wiedzę, to wykaz odpowiednich lektur na pewno przypadnie Wam do gustu.

Jak wyglądają lekcje?

Każda z lekcji przychodzi do Was co tydzień dokładnie o tej samej porze. W ten sposób możecie wygodnie zaplanować sobie ich lekturę.

Lekcje przychodzą do Ciebie mailem. Odbierzesz je zatem na komputerze, tablecie, czy swoim telefonie.

Każda lekcja ma dużą czcionkę o szarej barwie, dzięki czemu przyjemnie i łatwo się je czyta.

Pod nagłówkiem znajdziecie zawsze granatowy pasek z napisem Włącz słuchanie. Kliknięcie w ten przycisk spowoduje automatyczne załadowanie lekcji na dysk i możliwość jej odsłuchania.

To jest naprawdę wygodne, przyjemne i nie zabierze Wam dużo czasu!

Pierwszą lekcję otrzymacie już po potwierdzeniu swojego adresu e-mail i chęci uczestnictwa. Sprawdźcie folder spam, jeśli nie otrzymacie pierwszej lekcji od razu. Jeśli znajdzie się ona tam właśnie, to przeciągnijcie ją do głównego folderu swojej poczty e-mail, aby w przyszłości nie mieć takich problemów.

Bezpłatny kurs? Czy jest tutaj jakiś haczyk?!

Możecie być spokojni, tytułowe hasło nie jest żadnym trickiem. Poradnik naprawdę nie wymaga nakładu finansowego. Jedyne czego oczekuje od Ciebie Twórca, to zostawienie w systemie swojego adres e-mail, który w łatwy sposób zawsze można z niego usunąć.

W takim razie zastanawiacie się pewnie: Przecież nie można swojej wiedzy oddawać za darmo, w życiu wszystko ma swoją cenę?! Jak w takim razie On na tym kursie zarabia?. Spokojnie – tego też dowiecie się podczas jednej z lekcji. Może po niej sami będziecie chcieli wdrożyć taki system do swojej kancelarii? Idąc za Rafałem, zapewniamy, że nie jest to szczególnie skomplikowane.

Kurs Mała WIELKA Kancelaria nie kosztuje ani złotówki!

Kilka słów o Rafale Chmielewskim- autorze kursu

Rafał Chmielewski to autor Pamiętnika Adwokata, czyli poradnik o prawniczym blogowaniu, założyciel kilku organizacji pod wspólną marką web.lex, w tym Fundacji web.lex, które łącznie i wspólnie wspierają prawników w zdobywaniu pięknego Świata. Od 14 lat zbiera doświadczenia i najlepsze metody promocji oraz rozwoju kancelarii prawnej. Stworzył On w Polsce kulturę promocji kancelarii za pomocą prawniczego bloga, a także sam prowadzi kilka blogów oraz podcast.

Rafała mogliście też poznać w wywiadzie, który mieliśmy możliwość przeprowadzić! Serdecznie zapraszamy do jego wysłuchania lub przeczytania transkrypcji.

Link do strony z wywiadem: https://vicarius-e-kancelaria.pl/weblex-rafal-chmielewski/

Jak możecie się domyśleć, jest to osoba niezwykle komunikatywna, dlatego śmiało odzywajcie się
do niego w sprawach blogów prawniczych, podcastów, czy szeroko pojętego marketingu prawniczego! Z łatwością znajdziecie Rafała na Facebooku, czy Instagramie.

Druga edycja poradnika dla prawników

Kurs Mała WIELKA Kancelaria ma już za sobą pierwszą edycję. Skorzystało z niej dokładnie 1403 prawników! Obecna edycja – 2.0 – jest poprawiona, uzupełniona o dodatkowe materiały i możliwość odsłuchania poszczególnych lekcji, dlatego wielu prawników korzysta z tego kursu ponownie.

Serdecznie zachęcamy do dołączenia do tej dużej, prawniczej grupy. Każda lekcja to mały krok- jeden Twój krok do przodu z reguły oznacza poważny skok dla Twojej kancelarii! Dwa kroki, to już cała mila, o którą każda kancelaria może się posunąć!

Aby zapisać się na kurs wystarczy jedynie wpisać maila na stronie internetowej Rafała:

http://bibliotekaprawniczejwiedzybiznesowej.pl/mala-wielka-kancelaria/

Przypominamy, to nic nie kosztuje!

Napisał: Szymon Rybicki