Zacznij lepiej zarządzać czasem pracy w swojej kancelarii.

 

Program do zarządzania kancelarią prawną Vicarius e-Kancelaria pomoże Tobie robić to na bieżąco.

 

 

REJESTRUJ  NA BIEŻĄCO CZAS PRACY


Przetestowaliśmy z użytkownikami naszego systemu wiele sposobów zliczania czasu pracy. Dlatego wyposażyliśmy program w optymalny sposób zliczania czasu pracy prawników. Dzięki temu czas pracy rejestrowany jest na bieżąco, bez zostawiania wszystkiego na ostatnią chwilę, tuż przed terminem rozliczenia z klientem.

 
 

KONTROLUJ LEPIEJ PRACOWNIKÓW

Umawiasz się ze swoimi klientami na ryczałt z limitem godzin? Program pomoże Tobie dbać na bieżąco o rozliczenia z klientem. System automatycznie zlicza czas pracy który wynika z ryczałtu miesięcznego, pokazuje przekroczenia i przelicza godziny poza limitem według stawek ustalonych z klientem. System umożliwia rozliczanie godzin w wymiarze miesięcznym lub kwartalnym.

 
 

KONTROLUJ ZREALIZOWANY CZAS PRACY

Prawnik, który wprowadza do systemu wypracowane przez siebie godziny widzi czas pracy, który samodzielnie zrealizował dla danego klienta. Przed wystawieniem faktury, możesz dodatkowo zmienić ilości godzin zadeklarowanych przez prawnika, które znajdą się na fakturze. Godziny zadeklarowane przez prawnika zostają zapisane w systemie dla rozliczeń wewnętrznych z prawnikami.

 
 

INFORMUJ KLIENTA NA BIEŻĄCO

Z doświadczenia użytkowników programu Vicarius wynika, iż klienci mający wgląd do swojej sprawy przez strefę klienta, rzadziej negocjują ilość przepracowanego przez kancelarię czasu pracy. Klienci mogący na bieżąco monitorować postęp prac nad sprawą mają czas na „oswojenie się” z faktem, że być może ich sprawa jest bardziej pracochłonna, niż początkowo planowano. Dzięki temu klienci z reguły nie negocjują na koniec okresu rozliczeniowego.


 
 

TRAFNIEJ WYCENIAJ SPRAWY W PRZYSZŁOŚCI

Jedna z użytkowniczek Vicariusa, która dopiero zaczynała swoją praktykę, przyznała, że miała wcześniej spory problem z dobrym wycenianiem spraw. Dzięki temu, że zaczęła rejestrować czas pracy poświęcony na sprawy oraz wszystkie koszty z nią związane, obecnie może szybko i trafnie wycenić każdą sprawę na podstawie podobnych wprowadzonych wcześniej do systemu.

 
 

 
Jak uzyskać wyższe wynagrodzenie od klientów kancelarii poprzez lepsze zarządzanie czasem pracy?
Skorzystaj z doświadczenia użytkowników programu VICARIUS e-Kancelaria.
 

ZASADA ZGODNOŚCI W PRAKTYCE

Posiadanie systemu online do zarządzania kancelarią daje klientowi możliwość oswojenia się z myślą nieuchronności poniesienia wyższych kosztów za prowadzoną sprawę, nawet takich, na które nie był początkowo przygotowany.

Działanie takie wynika z zasady zgodności, której główną cechą jest zaangażowanie. Klient otrzymawszy dane do logowania w strefie klienta, angażuje się na bieżąco w pracę kancelarii. O wiele łatwiej jest mu się pogodzić z wyższymi kosztami, jeżeli na bieżąco jest o nich informowany.